Треньорът на Спартак (Варна) Гьоко Хаджиевски коментира поражението с 0:1 от Септември (София), след което "соколите" се свлякоха на 13-ото място в efbet Лига.
"Притесняваха ме статичните положения, говорихме четири дни, всеки си знаеше ролята. Играта не ме притесняваше, имахме четири-пет положения. Второто полувреме освежихме каквото можем, нормално е да търсиш какво ще изненада противника. Най ме боли, че знаех и говорихме постоянно за статичните положения.
Главният проблем е, че получихме много голове от статични положения, а имаме много играчи, които могат да играят с глава. Срещу Добруджа загубихме в последната секунда от корнер. Ще направим всичко да победим последните два мача, ще видим какво ще стане. На феновете казваме, че искаме да спечелим тези два мача. Трябва", каза Хаджиевски.
