Старши треньорът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов даде мнението си след победата с 2:1 срещу Септември (София) в efbet Лига.

Бившият национал остана доволен от трите точки, изтъквайки показаното от "червените" през първото полувреме.

"Доволен съм, най-радостното е, че спечелихме. Първото полувреме може би трябваше да е 4:0 или 5:0, владеехме ситуацията. В края на полувремето грешка на нашия защитник, върнахме ги в играта. Мисля, че първото полувреме беше това, което искахме. След това показахме характер и дисциплина, издържахме на натиска на Септември, мога да похваля момчетата за показаното мъжество.

За един отбор е хубаво да имаш повече положения, тогава очакваш голове. Без положения не можеш да очакваш голове. Имаме класни футболисти, които във всеки момент могат да вкарат гол. Трябва на всеки пост да има конкуренция, така трябва да работим", каза племенникът на легендата Йордан Лечков.

efbet Лига - сезон 2025/2026

Следете с БЛИЦ: Трансферно лято 2025 в efbet Лига

 подкрепя българския спорт