Халфът на ЦСКА Исак Соле направи обръщение към своите последователи след загубата с 1:3 от Левски. Той отправи послание за обединение преди полуфиналния реванш срещу Лудогорец в сряда.

„Здравейте, всички! Най-трудното нещо е да вдигнеш глава и да продължиш напред. Вчера не беше нашият ден, но утре ще бъде по-добър. Вярвайте в нас и нека всички бъдем обединени за сряда”, написа Исак Соле на стори в „Инстаграм“.