Въпреки че вече са изпаднали и на теория, и на практика, от Хебър не смятат да се предават и увериха феновете си, че ще се борят до последния съдийски сигнал.
Пазарджиклии публикуваха емоционално послание в социалните мрежи ден след загубата с 1:2 от Локомотив Пловдив, съпроводено с видео от мача. В него от клуба заявиха:
„Има изпадане и изпадане. Хебър ще го направи достойно. Играем феърплей до края!“
Въпреки тежкия сезон и вече неизбежното отпадане, посланието на Хебър показва борбен дух и намерение да завършат кампанията с чест.