Старши треньорът на Берое Хосу Урибе не скри задоволството си от победата с късния обрат над Спартак във Варна с 2:1. 

"Много слабо първо полувреме. Не играхме футбол, не създадохме положения. През второто полувреме картинката се промени. Сменихме тактиката. Изкарахме защитник и вкарахме нападател. Ситуациите идваха. Накрая имаше справедливост на таблото, започна Урибе.
Сега имаме два мача вкъщи. На една точка сме да излезем от зоната на изпадащите. Много е важно, защото спечелихме първия мач извън дома."