Ботев (Враца) и вратарят Федерико Бариос се разделиха по взаимно съгласие, обявиха от клуба.

28-годишният колумбиец беше част от врачани от зимата на 2022 г., а през миналия сезон взе участие в 16 мача за първенство. В три от тях не допусна гол.

СЪОБЩЕНИЕТО НА БОТЕВ (ВРАЦА)
Благодарим, Федерико Бариос!

Ботев и Федерико Бариос се разделиха по взаимно съгласие. Вратарят изигра 42 мача с екипа на Ботев през сезони 2022/23, 2023/24 и 2024/25.

Ръководството на Ботев пожелава успех на Федерико в професионалния му път!