Отборът на Левски отпътува за Правец, където ще проведе основната част от лятната си подготовка за участието в европейските клубни турнири и предстоящите мачове от първия полусезон на шампионата.
Преди да заминат на лагер, "сините" проведоха фитнес тренировка на стадион "Георги Аспарухов". Ван дер Каап и днес се подготвяше индивидуално с бегови упражнения.
Националните състезатели не заминаха с отбора за Правец, като се очаква да се присъединят към групата следващата събота. Именно тогава Левски ще изиграе и първата си контролна среща – срещу Спартак (Плевен).