Притежателите на членски карти на Левски ще гласуват за цветовете на втория екип на отбора за следващия сезон, съобщиха от клуба. 

Анкетата вече е активна и ще бъде валидна до 19:14 часа на 23 март 2025 година, а опциите са бяло, жълто, небесносиньо, сиво и черно. 

Феновете на Левски могат да гласуват на официалния уебсайт на Левски - ТУК! 

Съобщението от "сините": 

"Левскари,

Дойде вашето време да вземете едно от най-важните и вълнуващи решения, свързани с ПФК Левски. А именно – изборът на екип за новия сезон.

Вече знаете, че тимът ще има първия персонализиран екип у нас. Това го постигнахме всички заедно – Левски, нашият партньор „Спорт Депо“ и най-вече – вие, верните ни привърженици. Ваша отговорност обаче е какъв ще бъде цветът на втория и третия екип!

Както обещахме, вторият екип ще се избира от притежателите на членски карти. Анкетата вече е активна и ще бъде валидна до 19:14 часа на 23 март. Гласуването става чрез въвеждането на две имена и номер на членска карта.

След края на гласуването ще обявим резултатите, а след това ще активираме и анкетата за трети екип, в която ще имат право да гласуват притежателите на специалния бокс-сет, посветен на личността на Георги Аспарухов и филма „Гунди – Легенда за любовта“.

 

Левскари, Дойде вашето време да вземете едно от най-важните и вълнуващи решения, свързани с „ПФК Левски“. А именно...

Публикувахте от ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSKI в Четвъртък, 13 март 2025 г.