Притежателите на членски карти на Левски ще гласуват за цветовете на втория екип на отбора за следващия сезон, съобщиха от клуба.
Анкетата вече е активна и ще бъде валидна до 19:14 часа на 23 март 2025 година, а опциите са бяло, жълто, небесносиньо, сиво и черно.
Феновете на Левски могат да гласуват на официалния уебсайт на Левски - ТУК!
Съобщението от "сините":
"Левскари,
Дойде вашето време да вземете едно от най-важните и вълнуващи решения, свързани с ПФК Левски. А именно – изборът на екип за новия сезон.
Вече знаете, че тимът ще има първия персонализиран екип у нас. Това го постигнахме всички заедно – Левски, нашият партньор „Спорт Депо“ и най-вече – вие, верните ни привърженици. Ваша отговорност обаче е какъв ще бъде цветът на втория и третия екип!
Както обещахме, вторият екип ще се избира от притежателите на членски карти. Анкетата вече е активна и ще бъде валидна до 19:14 часа на 23 март. Гласуването става чрез въвеждането на две имена и номер на членска карта.
След края на гласуването ще обявим резултатите, а след това ще активираме и анкетата за трети екип, в която ще имат право да гласуват притежателите на специалния бокс-сет, посветен на личността на Георги Аспарухов и филма „Гунди – Легенда за любовта“.
Левскари, Дойде вашето време да вземете едно от най-важните и вълнуващи решения, свързани с „ПФК Левски“. А именно...
Публикувахте от ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSKI в Четвъртък, 13 март 2025 г.