Левски чрез официалния си профил във „Фейсбук“ направи анонс за предстоящите мачове с босненския Борац (Баня Лука) от първия квалификационен кръг на Шампионската лига.

Съобщението постави феновете на „сините“ в очакване, тъй като става ясно, че в следващите дни ще има информация за продажбата на билети за мача в Босна и Херцеговина.

СЪОБЩЕНИЕТО НА ЛЕВСКИ
На 7 юли в Баня Лука започва приключението „Шампионска лига“. Първият двубой е от 21:30 часа. Очаквайте информация за билетите в следващите дни.

Седмица по-късно, на 14 юли, от 20:30 часа на стадион „Георги Аспарухов“ всички отново ще бъдем заедно, за да превърнем нашия дом в непревземаема крепост.