Левски благодари на феновете си за подкрепата по време на вечното дерби срещу ЦСКА. В публикация на официалния си профил във „Фейсбук“ „сините“ обещаха, че „футболът ще победи“.
„Заедно в победите. Още по-сплотени в загубите. Това отличава “Левски” от всички останали тимчета разни. Благодарим ви за подкрепата и обещаваме - Футболът ще победи“, написаха от „Герена“.
