Тодор Неделев започна активни тренировки във фитнеса, съобщи официалният сайт на Ботев (Пловдив). Капитанът на „канарчетата“ вече е без помощните патерици и шината, които носи след операцията на коляното, извършена през месец май.
От днес Неделев стартира втория етап от своето възстановяване. През следващите седмици той ще набляга на упражненията във фитнеса.
В следващия етап, който се очаква да започне след около два месеца, любимецът на феновете на Ботев (Пловдив) ще започне работа на терен под ръководството на кондиционния треньор на клуба.