Дълга опашка от фенове на Левски се изви на стадион „Георги Аспарухов“, където желаещите имат възможност да се снимат с шампионската титла на България. „Сините“ завършиха първи в първенството за първи път от 2009 г. и сложиха край на продължилото 17 години чакане.

Преди няколко дни от „Герена“ обявиха, че трофеят ще бъде на разположение за снимки в предверието на клубния музей в сектор „А“ на стадиона. Това е част от празненствата за 112-ата годишнина от основаването на Левски. Купата беше изложена в 12:00 часа, а желаещите да си снимат с нея имат тази възможност до 19:14 часа.

efbet Лига - сезон 2025/2026

Купа на България - сезон 2025/2026

 подкрепя българския спорт