Левски остава без ток за втори път в рамките на няколко дни. Както е известно, електроподаването към „Герена“ беше спряно за няколко часа в събота, точно преди победата с 3:1 над Ботев (Враца).
Поради липсата на електричество днес официалният клубен магазин и билетната каса пред сектор „А“ на стадион „Георги Аспарупов“ няма да работят.
СЪОБЩЕНИЕТО НА ЛЕВСКИ
Левскари,
Подаването на ток в района на стадион "Георги Аспарухов" е преустановено. Причината за това са продължаващите ремонтни дейности вследствие на аварията преди двубоя с "Ботев" (Враца). По тази причина днес, 11 февруари, официалният клубен магазин, както и билетната каса пред Сектор "А", няма да работят.
Очакваме Ви отново утре с нормално работно време от 10:00 до 19:14 часа.
Извиняваме се за причиненото неудобство
