Славия ще подпише договор с 22-годишния бранител Лука Иванов, разбра БЛИЦ. Централният защитник идва от Локомотив (София), където игра повече от 5 години, налагайки се за мъжкия футбол.

Снажният футболист разтрогна преди дни с родния си клуб, след като не попадаше в плановете на старши треньора на "железничарите" Станислав Генчев. През настоящия сезон той има на сметката си едва 23 минути.

Треньорът на „белите“ Ратко Достанич, който вече е работил с Иванов в Локомотив (София), е пожелал да разполага с услугите на родения в Димитровград играч.

Очаква се Лука Иванов да бъде представен в идните дни и да бъде включен в лагера на Славия в Турция, който започва на 9 януари и ще продължи до 29 януари.