Старши треньорът на Славия Ратко Достанич коментира загубата от ЦСКА 1948 с 0:2.

"Първото полувреме го изиграхме много зле. Липсваше ни самочувствие. След почивката направихме по-добри неща, но като цяло ЦСКА 1948 заслужено спечели мача.

Може и аз да съм допуснал грешка, но това е футболът. Вдигаме глави нагоре и ще работим.

Създадохме 3 положения, изпуснахме ги. Случва се. Грешахме и в защита. Предстоят ни още мачове. Не, нямам никакви притеснения. Не си търся алиби. Момчетата работят много добре, дават всичко от себе си, рано или късно ще дойдат и резултатите. Някои неща ни пречат да покажем истинското си лице.

Ок, забравяме тази загуба от ЦСКА 1948, минало е. Вече мислим за следващия мач срещу Берое", заяви Достанич.

 

 

efbet Лига - сезон 2025/2026

Купа на България - сезон 2025/2026

 подкрепя българския спорт