Мачът между ЦСКА 1948 и Левски от 22 кръг на efbet Лига изглежда ще се проведе. „Червените“ са изчистили снега от терена на стадион „Витоша“ в Бистрица и това е солидна предпоставка за изиграването на двубоя, който според програмата трябва да започне в 16:45 часа.
От сутринта клубът е създал организация за изриването на снега и работата вече е свършена. Вчера се появиха информации, че мачът може да не се проведе заради натрупалата сериозна снежна покривка в Бистрица.