Сигнал за поставена бомба на Вход 2 на Националния стадион „Васил Левски“ е постъпил в полицията, съобщава bTV. В 16:00 ч. на стадиона се очаква провеждането на вечното дерби между Левски и ЦСКА.
Сигналът е постъпил броени минути преди вратите на стадиона да бъдат отворено. СДВР предварително обяви, че това ще се случи в 14:00 часа.
В официалната информация на СДВР в деня преди мача беше обявено, че около стадиона ще бъде изградена зона за сигурност и достъпът ще се осъществява през контролно-пропускателни пунктове.