ЦСКА ще даде шанс на своите фенове да се снимат с Купата на България, която беше спечелена на 20 май след победа на финала над Локомотив (Пловдив) след дузпи.

Възможността на желаещите да си направят фотография с трофея ще бъде утре (31 май) от 10:00 до 12:00 часа. Мястото на събитието е пред храм-паметника „Св. Александър Невски“, където ЦСКА ще има собствено представителство на изложението „Kids Expo Bulgaria“.

На своя щанд клубът е подготвил игри и предизвикателства, много изненади и награди, конкурси за малки и големи армейци, специални артикули и още много емоции. За днес е обещана специална изненада, а кулминацията се очаква да бъде показването на Купата на България.