ЦСКА надъха феновете и играчите си с публикация във „Фейсбук“ броени часове преди финала за Купата на България срещу Локомотив (Пловдив). Големият мач започва в 19:00 часа на Националния стадион „Васил Левски“.
ПУБЛИКАЦИЯТА НА ЦСКА
За честта на родината,
за ЦСКА и дружината!
Всички заедно като един,напред към Купата, армейци!
Стадионът целият червен!