Нидерландският защитник Келиан ван дер Каап се сбогува с Левски и привържениците на отбора със специално видео, в което говори на чист български. По-рано днес 26-годишният нидерландец беше представен като футболист на катарския Ал Сайлия.

Ван дер Каап се присъедини към Левски в началото на 2022 година и направи своя дебют със синята фланелка при победата над Локомотив (Пловдив) с 2:1 на стадион „Георги Аспарухов“. За „сините“ записа 115 мача и отбеляза 2 гола във всички турнири. Спечели и Купата на България за 2022 година.

“Много съм щастлив, че бях част от синьото семейство. Имах много хубави моменти. Спечелихме Купата и имахме незабравими европейски вечери”, сподели Ван дер Каап.

“Сигурен съм, че Левски през този сезон ще постигне много добри резултати в първенството и Европа”, добави той.

“Още веднъж ви пожелавам много успехи и всичко най-хубаво с цялото си сърце. Надявам се да се видим отново. Само Левски“, каза още Келиан ван дер Каап.