Треньорът на Левски Хулио Веласкес и хората от неговия щаб уточняват последни детайли по лятната подготовка на отбора. Очаква се повече яснота да бъде обявена от клуба в следващите дни.

Играчите на „сините“ трябва да се съберат за тренировки на 8 юни и в първите дни ще преминат медицински изследвания. След това предстои лагер в Правец.

Със сигурност до първата тренировка трябва да е изяснено всичко по подготовката и контролите. До момента втородивизионният Етър изрази желание да проведе проверка срещу Левски.