Дублиращият тим на Левски допусна първа загуба през новия сезон в Югозападната ELITBET Трета лига. Възпитаниците на Йордан Петков отстъпиха с 0:2 на дубъла на Славия в мач от втория кръг на първенството, игран на стадион "Александър Шаламанов".
Домакините откриха в осмата минута чрез Антонио Попов, възползвал се от извеждащ пас на Николай Миков. В 21-ата съдията Станислав Апостолов отсъди дузпа в полза на "белите" след нарушение на Стоян Лазаров срещу Васил Казълджиев. Последният се разписа от бялата точка за 2:0.
До края на мача талантите на Славия имаха още положения, но вратарят на Левски Огнян Владимиров се отличи с много силни намеси и предотврати по-голяма загуба за "сините".
След третия кръг и двата отбора имат по 3 точки.