Третодивизионният ОФК Левски 2007 се раздели с футболистите си Ивелин Николаев и Калоян Тодоров.
"Двамата сами са изявили желание да не продължават в тима. Николаев и Тодоров са отказали да тренират с отбора. Това е недопустимо поведение, което не се толерира от клуб като Левски. Отборът ще трябва да се справя с още по-малка група от състезатели до края на сезона, но ще се бори с всички сили за по-добро представяне и по-добри резултати", написаха от клуба в официалния си сайт.
Още в петък, 10 април, Левски 2007 ще играе отново, след като в миналия кръг записа служебна победа над отказалия се от участие ФК Ловеч. В мач от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига „зелено-белите“ гостуват на Етър II (Велико Търново). Срещата ще се изиграе на терен „Трифон Иванов“ от 17:00 часа.