Лидерът в Югозападната ELITBET Трета лига Вихрен се похвали с нов клубен автобус. Финансовият благодетел на "зелените" Константин Динев зарадва отбора си със златист Мерцедес-Бенц.

Луксозното возило от днес е на разположение на тима от Сандански, след като беше брандиран. 

Вихрен е на крачка от класирането за Втора лига, а днес от 18:00 часа приема Пирин (Гоце Делчев) в мач от 34-ия кръг. Отборът от Сандански е лидер в класирането със 73 точки. Вторият Кюстендил има 66, а трети с 56 е Рилски спортист (Самоков).
 

 

Вихрен отново има клубен автобус!  Златистият Mercedes-Benz е осигурен от благодетеля на футболния клуб Константин...

Публикувахте от ОФК ВИХРЕН САНДАНСКИ в Сряда, 14 май 2025 г.