ФК Струмска слава (Радомир) изказва искрена благодарност към футболистите, които няма да бъдат част от отбора през новия сезон. След доброто си представяне с екипа на тима Александър Михайлов, Дейвид Джоров и Даниел Начев ще продължат кариерите си в професионалния футбол, съответно във Вихрен, Рилски спортист (Самоков) и Спортист (Своге).

Димитър Митов и Любомир Тодоров преминават в Беласица (Петрич), а Димитър Савов и Кристиян Слишков се завръщат в родния си клуб – Миньор (Перник).

Масови напускания в Струмска слава

"Благодарим на всички тях за професионализма, отдадеността и усилията, които вложиха, докато носеха екипа на „Славата“.

Пожелаваме им здраве, много лични и професионални успехи и попътен вятър в следващите футболни предизвикателства.

Благодарим ви, момчета!

Веднъж част от „Славата“ – завинаги част от „Славата“!", написаха от клуба от Югозападната Трета лига.