Етър (Велико Търново) продължава съвместната си работа с Тома Ушагелов, съобщиха от клуба от Втора лига.
Деветката официално удължи договора си с „виолетовите“ и ще остане част от отбора и през следващия сезон.
"Със своята борбеност, характер и присъствие в атака, Ушагелов се утвърди като важна част от състава на Етър.
Ръководството и спортно-техническият щаб изразяват удовлетворение от постигнатото споразумение и вярват, че Тома ще продължи да помага на отбора със своите голове, енергия и себераздаване на терена.
Пожелаваме му здраве, успешен сезон и още много паметни моменти с виолетовия екип", написаха "болярите".