Централният нападател на Лудогорец Клаудио Кешеру се отчете с гол при разгрома на Румъния над Грузия с 5:1 в приятелски мач преди Евро 2016. Той се появи като резерва в 71-ата минута, заменяйки Адриан Попа. Съотборникът му в разградчани Козмин Моци пък игра цял мач и си заби автогол, с което съперникът отчете почетно попадение в срещата. Третият играч на шампиона на България - Андрей Препелица, бе резерва, но се появи в 64-ата минута, заменяйки Овидиу Хобан.

Румънците откриха още във втората минута чрез Попа, а само минута по-късно водеха с 2:0, след като Александър Амисулашвили си вкара автогол.

Никола Станчу направи резултата класически в 47-ата минута, а грузинците стигнаха до попадение след автогола на Моци в 68-ата.

С голове на резервите Георге Торже (80) и Кешеру, румънците затвориха срещата с 5:1.