Варди: Щастлив съм, че повлиях на резултата

Не съм притеснен, че съм резерва, заяви нападателят

Getty images/Gulliver
1 от 1

Джейми Варди, който отбеляза изравнителното попадение за Англия при обрата с 2:1 срещу Уелс изрази задоволство, че е помогнал на "Трите лъва" и си пожела победа над Словакия в последния мач от група "B" на Евро 2016.

Щастлив съм, че повлиях на резултата. Изиграхме добър мач и напълно заслужихме победата. На почивката Рой Ходжсън каза да продължим да търсим гола така, както го правехме и през първото полувреме. Надявам се, че ще спечелим и последния си мач срещу Словакия“, заяви нападателят.

„Не съм притеснен, че съм резерва. Футболът е отборен спорт и всички допринасят за успеха на отбора", добави Джейми Варди.