Халфът на националния отбор на Хърватия Милан Бадел остана само по черни слипове след отпадането на световните вицешампиони от Евро 2020.

Както е известно, вчера „ватрените“ отстъпиха с 3:5 на Испания след продължения в изключително драматичен осминафинал на европейското първенство.

32-годишният футболист на Дженоа след края на мача хвърли фланелката и гащетата си на хърватските фенове на стадион „Паркен“ в Копенхаген. Интересното е, че Бадел не взе участие дори в една минута от мачовете на Хърватия на Евро 2020.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

С действията си Милан Бадел повтори легендата на Левски Георги Иванов-Гонзо, който точно преди 20 години също остана само по черни слипове на стадиона.

Гонзо подари на феновете на Левски своите фланелка и гащета след победата с 2:0 над ЦСКА в дербито. Тогава нападателят вкара втория гол за успеха на „Герена“ в 53-ата минута. Далибор Драгич откри резултата в 10-ата минута.