Попълнете търсена ключова дума или фраза

Байерн гази с 12:0 на старта за Купата ВИДЕО

Ерик Максим Чупо-Мотинг с четири гола за баварците при визитата на тим от пета дивизия

снимка: Getty Images/Gulliver
1 от 1

Байерн спечели с умопомрачителното 12:0 при визитата си на петодивизионния Бремер в последния мач от първия кръг на турнира за Купата на Германия.

Ерик Максим Чупо-Мотинг (8) даде началото на головия спектакъл във вратата на домакините, а след това асистира на Джамал Мусиала (16) за удвояване на преднината. Жан-Лука Варм си вкара автогол в 27-ата минута, след което Ерик Максим Чупо-Мотинг (28, 35) реализира още две попадения за хеттрик.

В началото на втората част се разписаха Малик Тилман (47) и Джамал Мусиала (45), за да настъпи затишие преди осмия гол в мача, дело на Лерой Сане (80). Микаел Кюзанс (80) съшо вкара преди Ерик Максим Чупо-Мотинг (82) да реализира четвърто попадение. Буна Сар (86) и Корентен Толисо (88) оформиха крайния резултат.

РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ПЪРВИЯ КРЪГ В ТУРНИРА ЗА КУПАТА НА ГЕРМАНИЯ
6 август (петък)
Динамо (Дрезден) – Падерборн 2:1
1860 Мюнхен – Дармщадт 5:4 след дузпи (1:1 в редовното време и продълженията)

Улм – Нюрнберг 0:1
Бабелсберг – Гройтер Фюрт 5:4 след дузпи (2:2 в редовното време и продълженията)
Магдебург – Санкт Паули 2:3

8 август (неделя)
Мепен – Хертац 0:1
Елверсберг – Майнц 7:8 след дузпи (1:1 след редовното време, 2:2 след продълженията)
Карл Цайс Йена – Кьолн 2:4 след дузпи (1:1 след редовното време и продълженията)
Вилинген – Шалке 04 1:4
Валдхоф (Манхайм) – Айнтрахт (Франкфурт) 2:0
Рот Вайс Кобленц – Ян Регенсбург 0:3
Тюркючю Мюнхен – Унион (Берлин) 0:1
Олденбург – Фортуна (Дюселдорф) 0:5
Пройсен Мюнстер - Волфсбург 1:3
Айнтрахт (Брауншвайг) – Хамбургер 1:2
Вюрцбургер Кикерс – Фрайбург 0:1