Байерн и Галатасарай официализираха сделката за десния защитник Саша Боей, който се завръща в истанбулския гранд под наем до края на настоящия сезон.

25-годишният французин ще облече отново екипа на турския шампион, където игра 2021 и 2024 година, след което премина при баварците за 35 милиона евро. Сега германският шампион ще получи 500 хиляди евро за преотстъпването, което е и с опция за закупуване на стойност около 15 милиона евро. Освен това, турският клуб ще поеме изцяло заплатата на футболиста до края на сезона, възлизаща на 1,75 милиона евро нето.

За целия си престой в германския колос французинът записа общо 38 мача във всички турнири, в които отбеляза един гол и добави пет асистенции.