ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Байерн (Мюнхен) загуби с 0:1 у дома от Вердер в среща от 19-ия кръг на Бундеслигата. Баварците прекъснаха серия от три поредни успеха, докато "бременските музиканти" сложиха край на поредица от три поредни равенства.

Гостите от Бремен опитаха да вкарат в 9-ата минута, но ударът на Йенс Стаге бе спасен от Мануел Нойер.

Гостите пропуснаха да открият резултата и в 24-ата минута след изстрел на Мичел Вайзер от границата на наказателното поле.

Само минута по-късно обаче Романо Шмид изведе Джъстин Гидеон и той се разписа. Реферът Марко Фриц обаче получи сигнал и прегледа ситуацията с ВАР, след което отмени гола.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

След половин час игра Дайо Упамекано направи пропуск за Байерн.

Вердер успя да стигне до редовно попадение в 59-ата минута. Мичел Вайзер стреля към вратата на Нойер и прати топката под напречната греда (1:0).

Десет минути преди края Лирой Сане шутира опасно към вратата на Вердер, но вратарят на гостите Михаел Цетерер спаси.

Отново Сане, Леон Горецка и Матиас Тел на три пъти до края на мача имаха възможности да изравнят за Байерн, но не успяха.

Баварците са на седем точки зад лидера Байер (Леверкузен) с мач по-малко, докато Вердер е на 12-о място.