ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Байерн (Мюнхен) и Щутгарт завършиха при 2:2 в среща от шестия кръг на Бундеслигата, с което баварците записаха трето поредно равенство в шампионата.

Йозуа Кимих и Серж Гнабри пропуснаха две добри положения за Байерн преди Матис Тел да открие резултата за баварците.

Серу Гираси от Щутгарт вкара топката във вратата на домакините в 52-ата минута, но попадението му бе отменено.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

В 57-ата гостите успяха да изравнят с попадение на Крис Фюрих, но Байерн си върна аванса в 60-ата с попадение на Джамал Мусиала за 2:1.

Четвърт час преди края Серу Гираси удари греда, а минути по-късно гол на Щутгарт бе отменен заради нарушение в атака. В продължението Щутгарт получи дузпа за фаул на Матайс де Лихт, а Гираси оформи крайното 2:2.

Байерн е лидер в класирането с равен брой точки (по 12) и мач повече от Фрайбург. Хофенхайм завършва челната тройка също с 12 точки от 6 мача.