Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Байерн се върна на пътя на победите, след като надделя с 3:0 у дома срещу Фрайбург в среща от 7-ия кръг на Бундеслигата. Два гола за баварците реализира Кингсли Коман, а един добави Лерой Сане и по този начин Байерн излезе на третото място във временното класиране.

Домакините имаха късмет в 12-ата минута, когато центриране отдясно на Коман прехвърли вратаря Ноа Атуболу и влезе под гредата. Вратарят не можа да направи нищо за втория гол на Сане, който в 25-ата минута получи перфектен пас от Хари Кейн. Още един гол на Лерой Сане в 44-ата минута беше отменен заради засада след намеса на системата за видеоарбитраж ВАР.

Кингсли Коман направи 3:0 в 85-ата минута. Две минути след това Фрайбург прати топката в мрежата на баварците, но голът на Килиан Сидия не бе зачетен, тъй като имаше засада.

Байерн има 17 точки на третото място, а Фрайбург е осми с 10.

РЕЗУЛТАТИ И ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ В ГЕРМАНСКАТА БУНДЕСЛИГА!