ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как представителите на Ефбет лига гласуваха в новата игра на БЛИЦ Звездна лига

Байерн (Мюнхен) разби Байер (Леверкузен) с 4:0 в двубой от 8-ия кръг на германската Бундеслига и сложи край на серия от три равенства и загуба в шампионата.

Баварците започнаха да вкарват още от третата минута, в която се разписа Лирой Сане след асистенция на Джамал Мусиала

19-годишният Мусиала се разписа в 17-ата минута след пас на Томас Мюлер, а в 39-ата младокът асистира на Садио Мане в 39-ата за класическото 3:0.

През втората част Байерн продължи да напада и стигна до четвърти гол, който след консултация с ВАР бе отменен.

Winbet - победата е емоция! (18+)

Мане се разписа сам срещу вратаря, след като Матайс де Лигхт удари с глава съперник, а падналият на тревата играч на "аспирините" покри засадата на сенегалската звезда.

Малко след изтичането на час игра Байер пропиля най-добрата си възможност за гол. Амин Адли засече подаване в наказателното поле, но Нойер спаси.

Пет минути след това Серж Гнабри можеше да вкара четвърти гол, но вратарят на Байер Лукаш Храдески се справи.

Резултатът все пак стана 4:0 след попадение на Томас Мюлер, възползвал се от подхлъзване на Храдецки.

Байерн (Мюнхен) е на втора позиция на две точки зад Унион Берлин, но с мач повече, докато Байер Леверкузен с сред последните три тима в класирането с 5 точки от 8 срещи.