ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Байерн (Мюнхен) разби Майнц 05 с 6:2 у дома в среща от 12-ия кръг на германсската Бундеслига.

Головото шоу бе белязано и от две пропуснати дузпи, дело на Садио Мане в 43-ата и на Джонатан Буркард за гостите минути по-късно.

Серж Гнабри откри резултата в петата минута (1:0), а Мусиала удвои в 28-ата.

Winbet - победата е емоция! (18+)

В 43-ата Садио Мане сбърка при изпълнение от бялата точка, но бе най-съобразителен и довкара топката в мрежата за 3:0.

Гостите пропуснаха дузпа в продължението на първата част, но при последвалия корнер Силван Видмер върна интригата с гол за Майнц 05 (3:1).

Леон Горецка уби интригата в 58-ата минута (4:1) след асистенция на Мане.

В последните десет минути на срещата паднаха три гола. Тел вкара за 5:1 в 79-ата, Ингвартсен се разписа за 5:2 в 82-ата, а Чупо-Мотинг отбеляза поредния си гол за Байерн в 86-ата за крайното 6:2.

Баварците са начело с две точки аванс и мач повече от Унион Берлин, докато Майц 05 е на осмо място с 18.