ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 2 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Байерн (Мюнхен) размаза опашкаря Дармщад с 8:0 в двубой от деветия кръг на Бундеслигата.

Мачът започна кошмарно за баварците и Йозуа Кимих остави тима си с човек по-малко в 4-ата минута. До края на полувремето обаче Байерн заигра с един повече, след като Гясула и Маглица също напуснаха с червени картони в 21-ата и 41-ата минута.

Головата фиеста в Мюнхен започна през втората част. Хари Кейн откри резултата в 51-ата минута, Лирой Сане удвои в 56-ата, а Джамал Мусиала оформи класиката в 60-ата минута.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

Това тотално прекърши съпротивата на Дармщад и последва нова серия попадения,. Сане вкара за 4:0 в 64-ата, Хари Кейн направи 5:0 в 69-ата с прехвърлящ удар от около 60 метра. Томас Мюлер вкара шести гол в 71-ата минута, а Мусиала направи 7:0 в 76-ата минута.

Това обаче не бе всичко и Хари Кейн оформи хеттрика си с осми гол във вратата на съперника в 88-ата минута.

Байерн се върна на върха с точка и мач повече от Байер Леверкузен, докато Дармщад е 14-и със 7 точки.