ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Байерн (Мюнхен) загуби с 1:5 като гост на Айнтрайхт (Франкфурт) в среща от 14-уя кръг на Бундеслигата.

Айнтрахт поведе с 3:0  до 36-ата минута с попадения на Мармуш (12'), Дина Ебимбе (31') и Ларсон (36').

Байерн се отчете с пропуски на Хари Кейн и Ерик Максим Чупо-Мотинг между първия и втория гол на домакините и успя да върне едно попадение в 44-ата минута след гол на Йозуа Кимих (3:1).

Минути след почивката Хари Кейн направи нов пропуск, а домакините шокираха лидера в класирането с нови два гола през втората част. Дина Ебимбе се разписа за 4:1 в 50-ата, а Кнауф оформи крайното 5:1 десет по-късно.

Хари Кейн се отчете с пореден пропуск в 86-ата минута, а до края той и съотборниците не направиха нищо значимо, с което да променят резултата.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

Поражението е първо а баварците в шампионата и идва малко повече от месец след друго срамно поражение - 1:2 от аматьорския Саарбрюкен за Купата.

Байерн е лидер в класирането с три точки и мач повече от Байер Леверкузен, докато Айнтрахт остава седми с 18 точки.