Илия Груев записа почти половин час игра с екипа на Вердер Бремен при загубата на своя тим с 3:4 от Айнтрахт Франкфурт. Българинът се появи в игра в 66-ата минута на мястото на контузилия се Кристиан Грос.

Франкфурт излезе напред в резултата още във втората минута, когато Марио Гьотце се разписа по красив начин от границата на наказателното поле.

В 14-ата минута Антони Юнг изравни с невероятен удар от движение от около 15 метра. Три минути по-късно „бременските музиканти“ стигнаха до пълен обрат чрез Лаонардо Битенкурт, който с глава засече центриране от свободен удар.

Малко след това гол на Даичи Камада не бе зачетено заради засада. В 32-ата минута Рандал Муани изравни след страхотен индивидуален рейд и прати топката в горния десен ъгъл.

Осем минути по-късно Айнтрахт поведе с 3:2 след хубав завършващ удар на Йеспер Линдцстром, който копна Павленка. В началото на втората част Даичи Камада намери Джибрил Соу, който реализира четвърто попадение за гостите.

В добавеното време на срещата Никлас Фюкруг не остави шансове на Кевин Трап и върна един гол за Вердер.