Попълнете търсена ключова дума или фраза

Кьолн с грешна стъпка у дома (ВИДЕО)

"Козлите" пропуснаха да се изкачат на второ място

1 от 1

Кьолн направи грешна стъпка у дома и записа равенство 1:1 срещу РБ Лайцпицг в среща от петия кръг на Бундеслигата. По този начин те пропуснаха да изпреварят Борусия (Дортмунд) и да заемат второто място в класирането.

Двубоят започна зле за "козлите", които изоставаха в резултата още в 5-ата минута. Тогава, след многоходова атака, Бурке бе изведен от Сабитцер в наказателното поле на домакините и не сгреши очи в очи срещу вратаря.

Юя Осако изравни в 25-ата минута, след като получи пас в наказателното поле и изпрати тополен шут от малък ъгъл.

Двата отбора не създадоха сериозни опасности пред някоя от вратите до края на мача и в крайна сметка поделиха по точка.

След второто си равенство от началото на сезона Кьолн е трети с 11 точки. Лайпциг, с три ремита, е седми с 9.