Хановер 96 и Байер (Леверкузен) завършиха 4:4 в луд мач от 17-ия кръг на германската Бундеслига. И двата тима водеха в резултата по два пъти, но в крайна сметка си разделиха по точка.

Юлиан Брандт (11) даде аванс на „аспирините” след пас на Ларс Бендер, но Илиас Бебу (12) и Никлас Фюлкруг (21-дузпа) направиха пълен обрат и домакините поведоха за първи път. Адмир Мехмеди (25) изравни след пас на Карим Белараби, а точно преди почивката Феликс Клаус за втори път в мача изведе Хановер напред в резултата.

През втората част Леон Бейли (47, 67) вкара два гола за обрата и второто повеждане на „аспирините”, а асистенциите бяха на Хаверц и Мехмеди. В края Юлиан Корб (83) оформи крайния резултат.

След ремито Хановер е десети с 23 точки, а Леверкузен излезе четвърти с 28 точки преди мача на РБ Лайпциг с Херта.