Щутгарт и Спарта (Прага) завършиха 1:1 в мач от втория кръг на Шампионската лига.
Енцо Мийо откри резултата за домакините още в 7-ата минута, след като Максимилиан Мителщет центрира чудесно отляво и го намери в наказателното поле.

Две минути по-късно Джейми Левелинг можеше да удвои преднината на германците, но вратарят на Спарта Петер Виндал спаси. В 14-ата минута Мартин Витик с глава прати топката в страничната греда на вратата, пазена от Нюбел.

В 32-ата минута финландският халф Каан Кайринен стреля опасно с левия крак от фаул, а топката облиза сглобката на гредите. Вратарят Нюбел скочи, пипна я, но нямаше как да я спре от влизане в рамката - 1:1. Гостите продължиха да имат по-чистите положения и сръбското крило Велко Бирманчевич в 39-ата минута с глава прати топката в горната греда.

Началото на втората част предложи ново положение за Бирманчевич, а в 65-ата минута Енцо Мийо пропиля перфектна възможност за аванс на домакините. Ударът му от чиста позиция беше блокиран от защитник на чехите.