Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Унион (Берлин) и Байер (Леверкузен) завършиха при 0:0 в среща от 30-ия кръг на германската Бундеслига, предложил едва няколко точни удара на феновете.

Домакините поеха контрола от началото и в 12-ата минута Теосон-Джордан Сибачу  можеше да открие резултата след удар с глава, преминал покрай гредата.

Байер отвърна няколко минути след това с изстрел на Муса Диаби, който също бе неточен.

В края на полувремето "аспирините" от Леверкузен пропуснаха още една добра възможност, но  Едмон Тапсоба не уцели вратата.

Втората част започна с атаки и към двете врати, но двата отбора така и не стигаха до опасни положения.

Минути преди края Байер създаде такова, Мичъл Бакер стреля с глава, но Фредерик Рьонов направи фантастично спасяване.

Унион остава на трето място в класирането с 56 точки, колкото има и Фрайбург. Байер е шести с 48.