ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Теди Кацарова и Мая Савова в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

Хебър победи Берое с 1:0 у дома в среща от третия кръг на еfbet Лига с първия си гол в първенството. Успехът е първи за домакините от началото на сезона, докато за Берое поражението е първа загуба на точки въобще след две победи на старта.

Срещата започна по-добре за домакините, които първи отправиха точен удар в мача. Той бе дело на Георги Вълчев, но не доведе до откриване на резултата.

Втората опасност в мача дойде минута преди да изтече половин час игра и отново бе пред вратата на гостите. Карлос Охене шутира, но над вратата.

Берое показа зъби едва в 33-ата минута с опасен удар на Вини Трибуле.

Минути преди края на първата част Берое остана с човек по-малко заради втори жълт картон на Жорди Говеа за игра с ръка.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Минути след почивката Хебър поиска дузпа  за игра с ръка в наказателното поле на Берое. Топката първо се удари в бедрото на Лучано Скуадроне, а след това в ръката му. ВАР обаче потвърди решението на Георги Кабаков да не отсъжда наказателен удар.

В следващите минути вратарят на Берое се прояви на два пъти срещу Ангел Бастунов и Георги Николов , но бе безпомощен в 71-ата при комбинация между двамата, завършена от Николов за 1:0.

До края Берое опита да стигне поне до равенство, но не успя да отправи отправи точен удар. В самия край на двубоя едва не се стигна до бой, но страстите бързо бяха охладени.

ХЕБЪР - БЕРОЕ 1:0
1:0 Георги Николов (71')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
9' Първи точен удар в мача! Георги Вълчев шутира към вратата на Берое, но Родриго Ачинели улови.
29' Карлос Охене получи в наказателното поле от Николай Николаев и стреля, но над вратата.
33' Шанс за Берое! Вини Трибуле отправи много опасен удар, но вратарят на Хебър се справи.
42'  ЧЕРВЕН КАРТОН! Жорди Говеа получи втори жълт картон за игра с ръка.
45+3' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
51'  ПРЕТЕНЦИИ за ДУЗПА за игра с ръка в наказателното поле на Берое.
58' Отлична възможност за Хебър! Бастунов влезе в наказателното поле с топка в крака, но бе пресрещнат и блокиран от вратаря на съперника.
62' Нов шанс за Хебър! Роберт Мазан центрира в наказателното поле, където Георги Николов се измъкна от защитник и отправи удар с глава от няколко метра, който стражът на гостите успя да спаси.
71'  ГООООЛ за Хебър! Георги Николов бе най-добре пласиран след разбъркване в наказателното поле и от около 10 метра прати топката в мрежата за 1:0.
90+1' Нерви на терена! Играчи на двата тима се спречкаха след фаул срещу Атанас Кабов.
90+5' Възможност за Хебър! Бастунов получи топката, обърна се и стреля, но над вратата.
90+7' Край на мача.

Хебър ХЕБЪР: 32. Матвей Игонен, 5. Мартин Михайлов, 24. Лазар Марин, 27. Роберт Мазан, 7. Георги Вълчев (к), 44. Николай Николаев , 8. Карлос Охене (46 9. Георги Николов ) , 10. Ангел Бастунов , 77. Октай Хамдиев  (89  13. Архан Исуф), 11. Атанас Кабов  (90  3. Богомил Божуркин), 17. Николас Пенев (53  84. Стилиян Тисовски)
Резерви: 1. Петър Дебърлиев, 43. Жоао Сеско, 99. Иван Дишков, 18. Петър Димитров, 23. Сашо Лебанов
Старши треньор: Любослав Пенев

БероеБЕРОЕ: 23. Родриго Ачинели, 3. Франко Рамос, 5. Лучано Скуадроне , 6. Жорди Говеа , 8. Божидар Пенчев (75  Джани Тоума), 14. Викторио Вълков (75  7. Александър Петров), 16. Симеон Мечев (к) (60'  20. Дамян Йорданов), 17. Едвин Лазсо (46 15. Енцо Еспиноса) , 21. Тиаго Сейхас , 91. Вини Трибуле, 99. Майк Севайос (68' 19. Васил Василев)
Резерви: 1. Хуан Лунгарсо, 11. Франсиско Политино, 18. Деян Иванов, 24. Стефан Гаврилов
Старши треньор: Густаво Араголаса

Стадион: "Георги Бенковски", Пазарджик
Съдия: Георги Кабаков
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР