ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Черно море победи Хебър с 1:0 у дома в среща от втория кръг на efbet Лига и записа първи успех от началото на сезона. Съперникът, воден от Любо Пенев, бе тотално надигран, инкасира първа загуба в първенството и няма вкаран гол в две поредни срещи.

Домакините от Варна започнаха по-активно срещата и пропуснаха на два пъти да открият резултата след удари на Атанас Илиев. При първия попадението му бе отменено заради засада, а при втория топката премина над вратата.

Отново Илиев бе замесен в третата по-опасна ситуация пред вратата на гостите, но изстрелът му с глава бе спасен.

Минути след изтичането на половин час игра Черно море поведе с 1:0, а голмайсторът бе не друг, а най-споменаваният от началото на срещата Атанас Илиев. Вратарят на гостите отклони топката в краката му след дълъг пас и след рикошет тя се спря в мрежата.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Десет минути след почивката Черно море стигна до ново попадение, дело на Атанас Илиев, но голът бе отменен заради засада преди последния пас в атаката.

След малко повече от час игра "моряците" удариха греда след удар от въздуха на Матеус Машадо.

До края на срещата играта бе в половината на гостите, но Мазир Сула, Исмаил Иса и Алекс Фернандес не успяха да се разпишат..

ЧЕРНО МОРЕ - ХЕБЪР 1:0
1:0 Атанас Илиев (31')

По-важното от мача по минути:

0' Играчи и треньори на Черно море поднесоха цветя в памет на починал през седмицата голям фен на "моряците".
0' Илиан Илиев получи приза си за Треньор №1 у нас.
1' Начало на срещата.
7'  ОТМЕНЕН ГОЛ! Атанас Илиев получи топката зад гърба на отбраната на Хебър и я вкара във вратата, но веднага след това прозвуча сигнал за засада.
15' Нова възможност за Илиев, но този път ударът му преминава високо над вратата.
19' Поредна възможност за Черно море! Васил Панайотов стреля силно и неточно към вратата на Хебър.
29'  Първи точен удар в мача! Атанас Илиев опита удар с глава от неудобна позиция, но Петър Дебърлиев улови.
31'  ГООООЛ за Черно море! Петър Дебърлиев излезе да пресече пас към Атанас Илиев, но отби топката в краката му, а тя се насочи към мрежата за 1:0.
45+2' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
56'  ОТМЕНЕН ГОЛ! Атанас Илиев се разписа след пас на Виктор Попов, но има сигнал за засада на бранителя преди паса към нападателя.
64'  ГРЕДА! Матеус Машадо засече центриране отдясно, стреля от въздуха, но топката се отби от напречната греда.
66' Мазир Сула опита удар от границата на наказателното поле, но Дебърлиев се справи.
81' Нов удар на Сула, но вратарят на Хебър отново реагира.
82' Още една възможност за Черно море! Исмаил Иса стреля с глава от малък ъгъл, но ударът му бе отразен.
86' Изстрел на Алекс Фернандес от фаул, но над вратата.
90+5' Край на мача.

Черно море ЧЕРНО МОРЕ: 25. Иван Дюлгеров, 27. Даниел Димов (к), 3. Живко Атанасов, 6. Виктор Попов, 19. Александър Василев, 71. Васил Панайотов, 5. Пабло Гарсия (75  35. Арлинд Дакай), 7. Матеус Машадо (86 2. Цветомир Панов), 8. Мазир Сула (87  39. Николай Златев) 9. Атанас Илиев  (78  86. Исмаил Иса) , 11. Алекс Фернандес
Резерви: 84. Християн Славков, 10. Велислав Василев, 28. Влатко Дробаров, 23. Едгар Пашеко, 4. Росен Стефанов
Старши треньор: Илиан Илиев

Хебър ХЕБЪР: 1. Петър Дебърлиев (к), 43. Жоао Сеско, 5. Мартин Михайлов , 27. Роберт Мазан, 7. Георги Вълчев, 44. Николай Николаев, 8. Карлос Охене (61  84. Стилиян Тисовски), 10. Ангел Бастунов, 77. Октай Хамдиев, 9. Георги Николов  (68  3. Богомил Божуркин), 11. Атанас Кабов (61  17. Николас Пенев)
Резерви: 88. Мартин Янков, 32. Матвей Игонен, 13. Архан Исуф, , 99. Кристиян Янакиев, 18. Петър Димитров, 23. Сашо Лебанов
Старши треньор: Любослав Пенев

Съдия: Георги Давидов
Стадион: "Тича", Варна
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР