Виляреал и Атлетико (Мадрид) завършиха при 2:2 в среща от 20-ия кръг на Примера дивисион.

Анхел Кореа изведе гостите от Мадрид напред, а в 23-ата Виляреал получи дузпа. Жерар Морено пропусна от бялата точка, а при добавката Дани Парехо вкара топката в мрежата, но попадението беше отменено заради игра с ръка.

Въпреки това Виляреакл стигна до равенството пет минути след това с попадение на Пау Торес.

Малко преди да измине час игрово време Жерар Морено и Алберто Морено комбинираха и защитникът изведе "жълтата подводница" напред. Атлетико оформи крайното 2:2 с попадение на Жофроа Кондогбия в 67-ата минута. В продължението на срещата героят за Атлетико напусна играта с втори жълт картон.

Мадридчани са четвърти в класирането с 33 точки, докато Виляреал заема осмото място в таблицата с 29.