Барселона ще запази част от титулярите си за реванша в Шампионската лига с Атлетико (Мадрид) в сряда (2:1 на "Камп Ноу" в първия мач).

Треньорът на каталунците ще използва няколко резерви за гостуването на Реал Сосиедад (утре. 21:30 часа) в Примера дивисион, където тимът му води с 6 точки пред съперника си в 1/4-финала на Шампионската лига - Атлетико (Мадрид).

Очаква се цялата защита на каталунците да получи почивка, а Алвеш, Пике, Масчерано и Алба да бъдат заменени от Серхи Роберто, Вермаелен, Бартра и Адриано.

В полузащита се очаква единствено Бускетс да не почива срещу Реал Сосиедад, а Ракитич и Иниеста да отстъпят местата си на Рафиня и Арда Туран.

Меси и Неймар също се гласят за титуляри в Примера, докато Луис Суарес ще почива за мача с Атлетико и ще бъде заменен от Мунир.

На вратарския пост по традиция ще има промяна и титулярът в Примера дивисион - Клаудио Браво ще замени Марк Андре Тер Щеген.

Резултати, програма и класиране в Испания - ТУК !!!