Бетис надделя у дома над новака Лас Палмас с 2:0 и сложи точка на неприятната серия от две загуби в Примера дивисион.

Бруно Гонсалес и Аиса Манди реализираха попаденията за тима от Севиля, а и двата гола паднаха след асистенции на ветерана Хоакин.
35-годишният нападател качи топката на главата на Бруно Гонсалес в 27-ата минута и той леко я отклони в мрежата за 1:0.

В продължението на първата част Хоакин застана на ъгловото и сложи топката на главата на непокрития Манди, който от близка дистанция прониза вратаря на островитяните за 2:0.

В крайна сметка повече голове в този мач не паднаха и Бетис се поздрави с важни три точки в борбата си в долната половина на таблицата и вече има 14 в актива си на 12-та позиция. Лас Палмас е три места по-нагоре и с две точки повече.

ВСИЧКО ЗА ИСПАНСКАТА ПРИМЕРА ДИВИСИОН - ТУК!