Валенсия загуби у дома от Бетис с 2:3 в последните секунди на срещата от третия кръг на испанската Примера дивисион и остава на дъното във временното класиране.

Рубен Кастро (38) и Хоакин (54) дадоха аванс на "зелено-белите" от Севиля, а в 51-ата минута Енцо Перес получи втори жълт картон и "прилепите" останаха в намален състав. Въперки това те изравниха в рамките на три минути с голове на Родриго Морено (75) и Есекил Гарай (78).

В 65-ата минута в игра за "прилепите" се появи привлеченият под наем от Барселона Мунир Ел Хадади и стотина секунди по-късно той тресна греда. В последните секунди защитата на домакините отново се пропука и Рубен Кастро (90+2) донесе успеха на андалусците с втория си гол в мача.

Така Валенсия остана на дъното без спечелена точка, а Бетис е с 4 точки след първата си победа за сезона.

ВСИЧКО ЗА ИСПАНСКАТА ПРИМЕРА ДИВИСИОН - ТУК!