Уелската звезда на Реал (Мадрид) Гарет Бейл е поднесъл своите извинения на треньора Зинедин Зидан и на своите съотборници заради червения картон, който получи при домакинското 3:3 срещу Лас Палмас в сряда вечерта.

Бейл беше изгонен от игра в 49-ата минута, след като в рамките на секунди фаулира и блъсна на земята Жонатан Виера. В този момент резултатът беше 1:1, а Лас Палмас се възползва от численото си предимство и поведе с 3:1. В последните десет минути на мача Кристиано Роналдо вкара два пъти и изравни резултата.

„Гарет Бейл се извини. Не е щастлив, че получи червен картон. Това обаче е факт, който не можем да променим. Обикновено съм доволен след мачовете, но сега няма как да бъде така. Все пак сезонът е дълъг и нищо не е решено“, разкри Зинедин Зидан след мача.